Anasayfa > Film > Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Seni Buldum Ya

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 6.4

Filmin Yönetmeni: Reha Erdem

Filmin Oyuncuları: Ezgi Mola, Nihal Yalçın, Serkan Keskin, Taner Birsel, Tansu Biçer

Filmin Süresi: 84 Dakika

Seni Buldum Ya Fragman İzle

Seni Buldum Ya Özet ve Detaylar

Seni Buldum Ya izle, merakla beklenen komedi dolu 2021 yapımı yerli filmde karantinayı fırsat bilen dolandırıcılar anlatılıyor. Filmi full izle.

Türk film yönetmeni ve senaristi Reha Erdem’in yazıp yönettiği Seni Buldum Ya filmi iki dolandırıcının karantinayı fırsat bilerek online bir suç ağı oluşturması ve insanların bu suç ağına düşmesini konu edinmektedir. Kara komedi türünde olan film, pandemi döneminde Zoom üzerinden görüşen karakterleri izleyicisine sunarak çeşitli hayatlara değinmiş ve birçok duyguyu ekran karşısına yansıtmıştır. Filmde kadın, erkek, akademisyen, yaşlı, genç gibi birbirlerinden farklı karakterler karşımıza çıkmaktadır.

Seni Buldum Ya pandemi ile yeni düzene uyum sağlayan dünyanın başarılı bir yansıması olmuştur. Karantinada olan karakterlerin ev içindeki çeşitli hallerine seyirci oluyoruz. Karakterlerin online suç ağına katılmasıyla yaşadıkları endişe, korku ve paniği izlerken bir yandan da heyecan, aşk ve mutluluk gibi duygulara da şahit oluyoruz. Müzik ve dans sahneleri de bulunan film izleyicisine bu duyguları yaşatırken dışarıdan görünen ile gerçeğin farkını da ustalıkla gözler önüne seriyor. İnsanın içinde bulunan diğer yanını, kötüyü ve iyiyi gösterirken kötünün iyiye, iyinin de kötüye dönüşmesini keyifle seyircisine yansıtıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Seni Buldum Ya Filminden Kareler

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*