Anasayfa > Film > Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz Full İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Semur 2: Cinlerin Büyüsü

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 4.4

Filmin Yönetmeni: Burak Çelik

Filmin Oyuncuları: Bora Altinisik, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz, Furkan Karaca

Filmin Süresi: 90 Dakika

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Fragman İzle

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Özet ve Detaylar

Semur 2: Cinlerin Büyüsü filmi  bu yıllın en iyi korku filmi dersek abartmış olmayız. Yapımcıların akın ettiği korku film sektörü her yıl sayısız filme tanıklık ediyor. Bu filmlerin bir çoğu maddi kazanç sağlamaya dönük filmler olduğu için çok bir al benisi olmuyor. Gerek ses efektleri gerekse oyuncuların başarılı performansıyla Semur 2: Cinlerin Büyüsü filmi oldukça beğenilen bir yapım oluyor. Sahne geçişleri ve senaryosuyla da izleyenlere korku dolu anlar yaşatan bir film oldu. Film hasılatı olarak ta istediğini alan bir yapım oldu Semur 2: Cinlerin Büyüsü.

Semur 2: Cinlerin Büyüsü’nün konusuna gelirsek  bir rum köyüne altın bulma ve değerli şeyleri arama amacıyla giden bir grup arkadaşın tuhaf,korkutucu hikayesini konu alıyor. Henüz daha 25 yaşında Rum asıllı olan Alesia’nın hayatı, dedesi tarafından aldığı bir mektup ile darmadağın olacaktır. Dedesi tarafından gönderilen mektupta bir Rum köyünde saklı bulunan altın gibi değerli şeylerden bahseder. Mektupta yazılanlar Alesia’nın baya ilgisini çekecektir ve bu Rum köyüne gitmeyi düşünür. Tek başına gitmek istemeyen Alesia arkadaşlarıyla birlikte eski bir Rum köyü olan Yorgalar’a gider. Alesia ve arkadaşlarının bu köyde tüyler ürpertecek olaylar karşılayacaktır. Burada korkunç olaylarla karşı kaşıya kalan Alesia, burada geçmişi ile ilgili kan dondurucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Herkese iyi, heyecanlı, korku dolu izlemeler diliyorum.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Filminden Kareler

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz Full İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz Full İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 0.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*