Anasayfa > Dram > Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Koç Carter – Coach Carter

Filmin Türü: Dram, Spor

Filmin Yılı: 2005 – ABD

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Thomas Carter

Filmin Oyuncuları: Antwon Tanner, Ashanti, Channing Tatum, Octavia Spencer, Samuel L. Jackson

Filmin Süresi: 136 Dakika

Koç Carter – Coach Carter Fragman İzle

Koç Carter – Coach Carter Özet ve Detaylar

Yönetmenliğini Thomas Carter’in yaptığı gençlik, spor ve biyografik türlerde yayınlanan filmin başrolünde Samuel L. Jackson oynamaktadır.

Film Ken Carter’in oğlunun basketbol maçını izlemeye gitmesiyle başlar. Ken eskiden mezun olduğu ve sayı, asist ve top çalma rekorlarını hala elinde barındırığı Richmond lisesinden basketbol takımının koçluğu için iş teklifi alır. Rihmond lisesi geçen yıl ligde sadece dört galibiyet alan lakayıt, disiplinsiz neredeyse her anlamda sorunlu bir takımdır. Disiplinsizliğe alışan öğrencileri önce takım haline getirmesi gereken Ken Carter ilk antrenmanda belirli şartlar sununca geçen yıl takımın en skorer olan iki oyuncusu şartları kabul etmeyerek takımdan ayrılır. Katı bir disipline sahip olan ve artık koç olan Carter’ın basketbol dışında da prensipleri vardır. Oyuncularının hayatındaki tek anlamın basketbol olmasını istemeyen Carter’ın disiplini ve katı durumu bazen aşırıya kaçsa bile oradaki ortam için doğru bir idealist yapıya sahiptir. Kararlarının uygulanmasının zor olduğunu bilse de kolaya kaçmayan ve oyuncuları için mücadele eden Carter bunları yaparken hem dost hem de düşman edinmektedir. Ailelerin ve mahallelerin de baskısını gören Carter’ın günlük yaşamına etki eden durumlar sinirlerini bozmakta, hayatını zorlaştırmaktadır. Birçok başarının kazanılmasının zor ama kaybedilmesinin ne kadar kolay olduğunu gözler önüne seren filmde, başarının sadece sonuç odaklı olmadığı ve kazanmanın bilindiğinin aksine sadece kupa olmadığı da izleyiciye aktarılıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Koç Carter – Coach Carter Filminden Kareler

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*