Anasayfa > Aksiyon > Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 1.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye, resim sanatı ile uğraşan, özel bir okulda geçici öğretmenlik yapan genç bir kadındır. Atiye en çok istediği şey olan kişisel resim sergisine hazırlanmaktadır. Kardeşi Cansu ile onun dikimevinde sohbet ederken, yaşlı bir kadının onu izlediğini fark eder. Kadının yanına gitmek isteyince, kadın ortadan kaybolur. Atiye çok istediği resim sergisini açar. Davetliler bu sergiye çok fazla ilgi gösterirler. Sergide ki resimler kısa sürede satılır. Atiye sergi sırasında yaşlı kadını yeniden görür. İstanbul’da bunlar olurken, Göbeklitepe’de kazılarda ilginç bir figür bulunur. Bulunan figür medyaya yansıyınca, Atiye çok şaşırır. Çünkü ortaya çıkan figürü yıllardır nedenini bilmeden çizmektedir. Atiye acele bir şekilde, Göbeklitepe’ye yola çıkar. Yolda bir kız çocuğu önüne çıkar. Kız çocuğundan göbeklitepe’nin yerini sorar kız çocuğu arabaya biner ve onu Göbeklitepe’ye getirir. Atiye, kazı alanın sorumlusu Arkeolog Erhan Hoca ile görüşür. Yeni kazı alanını görmek ister. Erhan Hoca yeni kazı alanını gezemeyeceğini  söyler. Gece Atiye’yi küçük kız çocuğu Göbeklitepe’ye götürür. Yeni kazı alanını gezerken Atiye yakalanır. Atiye İstanbul’a dönmek zorunda kalır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*